Nasza lokalizacja
ul. Strzelców Bytomskich 11,
41-500 Chorzów
Umów się na wizytę
+48 32 111 42 60
Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8.00 - 20.00

W zdrowym ciele zdrowy duch

Rehabilitacja skupia się zarówno na zdrowiu fizyczny jak i na dobrej kondycji psychicznej pacjenta.

Fizjoterapeuta rozpoczyna od pełnej diagnostyki funkcjonalnej oceniając ograniczenia funkcjonalne oraz miejsca bólu. Dla każdego pacjenta w zależności od potrzeb i dyspozycji czasowej układany jest program rehabilitacji.
Cenimy sobie pracę zespołową także w razie konieczności zalecamy poszerzenie diagnostyki obrazowej lub wykonanie konsultacji ortopedycznej, z których Państwo mogą skorzystać na miejscu.

Pracujemy w oparciu o skuteczne i ogólnie znane metody fizjoterapeutyczne dobierając je indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Nasi fizjoterapeuci to osoby uśmiechnięte, pełne pozytywnej energii życiowej oraz empatii, co sprawia, że nawet rehabilitacja może być mile spędzonym czasem w ciągu dnia.

Pomożemy Ci powrócić do normalnych zajęć funkcjonalnych oraz aktywności fizycznej. A po zakończonej rehabilitacji otrzymasz indywidualny program ćwiczeń w domu, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem oraz jeszcze bardziej wzmocni efekty uzyskane poprzez rehabilitację.

Dlaczego osiągamy cel?
W naszym centrum medycznym, pracują fizjoterapeuci, którzy wykonują swoją pracę z pasją. Poświęcając swój czas na dodatkowe szkolenia cały czas podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.
Podążając za dzisiejszym trybem życia oraz ceniąc czas pacjentów oferując krótkie terminy oczekiwania na wizytę, dużą dostępność godzinową (pracujemy od 8.00 – 20.00), punktualność oraz bardzo komfortowe i przytulne gabinety.
Wszystko po to aby jak najszybciej i najlepiej zadbać o Twoje zdrowie i wrócić do poprzedniej aktywności.
Zaufały nam kluby sportowe, których zawodnicy są pod naszą opieką oraz ludzie prywatni z różnych zakątków Polski. Przyjdź i przekonaj się sam.

Daj sobie szansę na lepsze życie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress